BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Gossip

“Ta kam nxirë jetën”, Bora Zemani i bën urimin emocionues njeriut të shtrenjtë të zemrës së saj: Të dua edhe më shumë! (FOTO)

“Ta kam nxirë jetën”, Bora Zemani i bën urimin

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Bora Zemani e ka nisur ditën sot me një urim special për vëllain e saj, i cili feston ditëlindjen.

Bora ka postuar në “Instastory” një fotografi ku shfaqet i vëllai, ndërsa krahas saj ka zgjedhur fjalët më të bukura.

“Zemra ime, shpirti im, gjaku im! Jam e lumtur që të kam në jetën time, që jam rritur me ty (edhe pse të kam nxirë jetën). Të dua dhe sa më shumë rritemi, të dua edhe më shumë”, shkruan Zemani.

“Ta kam nxirë jetën”, Bora Zemani bën urimin e bukur

Kujtojmë se ata kanë treguar shpesh në rrjetet sociale që janë tepër të lidhur me njëri-tjetrin.

Nga ana tjetër, Bora zbuloi pak ditë më parë që e mposhti Covid-19, që e detyroi atë të qëndronte për disa ditë larg programit që moderon “Për’puthen”.

“Ta kam nxirë jetën”, Bora Zemani i bën urimin