BREAKING NEWS

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të energjisë, ERE del me njoftimin e papritur

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të
x
BREAKING NEWS

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje të reja nga biznesi i Vis Martinajt: Kishte lidhje me elementë të botës së krimit në të gjithë Shqipërinë, fitimet rriteshin për shkak të...

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria...

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i publikon fotot e Vis Martinajt

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i
x
BREAKING NEWS

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia
x
BREAKING NEWS

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat janë kriteret për tu bërë efektiv policie

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një grua nga Berati, zbardhen dyshimet e policisë

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një
x

Gossip

Takimi i pazakontë, Jeroani sikletoset, Neda bën me shpejtësi veprimin e papritur

Takimi i pazakontë, Jeroani sikletoset, Neda bën me shpejtësi

Jeroani e nisi me shumë siklet takimin me Ildën në studio dhe për këtë arsye, i erdhi në ndihmë Neda.

Konkurrenti ishte i emocionuar pranë Ildës dhe po ndihej në pozitë të vështirë nga pyetjet e saj. Neda shkoi u ul pranë tij dhe nisi ta udhëzonte dhe t’i tregonte çfarë duhet t’i thoshte vajzës që pëlqen.

“Përshëndetje, unë kam kam shumë për të të dhënë, ndryshe nga këta që janë mësuar me vaj dhe uthull”, tha Neda, fjalë që më pas i përsëriti Jeroani.

“Mendoj se je goc që duhet trajtuar mirë dhe të të kthehet mendimi që ke për meshkujt, edhe për ata nga jugu që thua se s’të pëlqejnë shumë”, tha më tej.

Por, Ilda ishte e përgatitur dhe pasi mori një fjongo të zezë, i mbylli sytë Jeroanit, duke u bërë akoma më shumë provokuese për të.

Në fund të takimit, konkurrenti u shpreh se do të ndihej i nderuar nëse Ilda do pranonte të zhvillonin një takim jashtë studios.