BREAKING NEWS

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi Kokalari zbardh detajet: Përdoret nga CIA

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi
x
BREAKING NEWS

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e ish-të dashurës së ish-zyrtarit: Tradhtoi FBI-në për para

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e
x
BREAKING NEWS

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia e sotme tregon që miqësia me Ramën ishte e fortë

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë në historinë drejt bashkimit etnik, është koha jonë

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë
x
BREAKING NEWS

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se çfarë i tha ish-zyrtari i FBI-së

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se
x
BREAKING NEWS

“E nisa e dehur”/ A është penduar? Ish-e dashura e McGonigal rrëfen si fundosi ish-agjentin

“E nisa e dehur”/ A është penduar?  Ish-e dashura e
x
BREAKING NEWS

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e dashura e Mc Gonigal tregohet e prerë në përgjigjen e saj

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e
x
BREAKING NEWS

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me shpejtësi në rrjet: Republika e Kosovës...(FOTO)

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me
x

Gossip

Takimi i pazakontë, Jeroani sikletoset, Neda bën me shpejtësi veprimin e papritur

Takimi i pazakontë, Jeroani sikletoset, Neda bën me shpejtësi

Jeroani e nisi me shumë siklet takimin me Ildën në studio dhe për këtë arsye, i erdhi në ndihmë Neda.

Konkurrenti ishte i emocionuar pranë Ildës dhe po ndihej në pozitë të vështirë nga pyetjet e saj. Neda shkoi u ul pranë tij dhe nisi ta udhëzonte dhe t’i tregonte çfarë duhet t’i thoshte vajzës që pëlqen.

“Përshëndetje, unë kam kam shumë për të të dhënë, ndryshe nga këta që janë mësuar me vaj dhe uthull”, tha Neda, fjalë që më pas i përsëriti Jeroani.

“Mendoj se je goc që duhet trajtuar mirë dhe të të kthehet mendimi që ke për meshkujt, edhe për ata nga jugu që thua se s’të pëlqejnë shumë”, tha më tej.

Por, Ilda ishte e përgatitur dhe pasi mori një fjongo të zezë, i mbylli sytë Jeroanit, duke u bërë akoma më shumë provokuese për të.

Në fund të takimit, konkurrenti u shpreh se do të ndihej i nderuar nëse Ilda do pranonte të zhvillonin një takim jashtë studios.