BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x

Gossip

"Takoi Dritan Dajtin dhe...", Cllevio tregon si u pajtua me Noizyn pas sherrit të bujshëm

"Takoi Dritan Dajtin dhe...", Cllevio tregon si u pajtua me Noizyn pas

Zënka midis reperëve Noizy dhe Cllevio u kthye në qendër të mediave dhe rrjeteve sociale disa muaj më parë, teksa Cllevio ka zbuluar në një intervistë të dhënë për emisionin “Ditë pas dite” në RTSH se ai që ka bërë ndërmjetësin në rastin e tyre ka qenë Dritan Dajti.

Cllevio u shpreh se reperi Noizy ka takuar Dajtin në burgun e Peqinit dhe i ka kërkuar që të mbyllë çështjen mes tyre. Ai tha se me futjen e tij në këtë çështje ka zgjedhur të mbyllë konfliktin me reperin Noizy.

“Nuk la njeri pa kapur për të mbyllur muhabetin dhe në fund fare shkoi në burgun e Peqinit. Për të kapur pedagogun tim. Më tha pedagogu im Dritan Dajti mua lëre. Është futur Tani dhe unë nuk ia prish dot.

Edhe ia prish, por problem është se të ndëshkon ai pastaj dhe unë nuk dua që të më ndëshkojë ai. Të tjerët le të ndëshkojnë por atë nuk dua kurrë. Është futur ai por mua prapë nuk më mbajnë nervat ndonjëherë se më sjellin pamje”, deklaroi Cllevio.

Më të lexuarat