BREAKING NEWS

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë reagimi i Evis Kushit

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x
BREAKING NEWS

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj rivalit të Ervis Martinaj ku mbeti e vrarë banakierja në "Don Bosko" (emri)

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj
x

Gossip

Tan Brahimi rikthehet në 'Portokalli' por jo si aktor. Zbardhet vendimi i ish banorit të 'Big Brother Vip'

Tan Brahimi rikthehet në 'Portokalli' por jo si aktor. Zbardhet

Më në fund e pamë Tan Brahimin në “Portokalli”! Por jo si aktor. Ish-banori i “Big Brother VIP” ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në një sketch, ku tregoi me humor sesi është jeta si person i njohur.

Të gjithë presim që ai të ketë një rol të tijin në spektaklin e humorit, pjesë e së cilës ka qënë vite më parë po mesa duket sonte ishte thjesht i ftuar.

Kujtojmë se Tani tregoi dy javë më parë se nuk do ishte pjesë e “Portokallisë” e se arsyeja e mungesës, është fakti se ka nevojë për kohë pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’.

“Nuk do jem këtë javë te Portokallia sepse kam nevojë për kohë, kam nevojë për t’u qetësuar pak. Nuk më ka pushuar telefoni, më është lodh pak truri. Të dielën tjetër do jem këtu’.

Tanit iu dha mundësia të jetë sërish në skenën e ‘Portokallisë’. Pasi rrëfeu historinë e dhimshme të jetës së tij në “Big Brother VIP” e cila përloti banorët, moderatoren Arbana Osmani dhe të gjithë publikun, Tani u surprizua nga stafi i “Portokalli” e më pas iu dha drita jeshile për të qënë pjesë e formatit.

Por do na duhet të presim derisa Tani të shfaqet në skenë.