BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Tani "i vuri vulën"! Morena Taraku i befasoi të gjithë me veprimin e saj të fundit (Foto)

Tani "i vuri vulën"! Morena Taraku i befasoi të gjithë

Këngëtaren Morena Taraku e kemi parë me pothuajse të gjitha ngjyrat dhe modelet e flokëve. Mirëpo së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë!

Morena është qethur zero dhe duket shumë ndryshe. Këngëtarja ka publikuar foto të shumta në Instastory me look-un e saj të ri, për të cilin duhet të themi është shumë i guximshëm.

Përgjatë ditëve të fundit, ajo ka publikuar një sërë fotosh në Instagram, ku shihet një herë bjonde e një herë brune, mirëpo tani "i vuri vulën"!

Tani "i vuri vulën"! Morena Taraku i befasoi të gjithë

Më të lexuarat