BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po merr thika pas shpine nga Tirana

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po
x
BREAKING NEWS

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije peshkimi, por edhe me avionë civilë

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije
x
BREAKING NEWS

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së opozitës, nuk i kursehet ish-kryeministrit dhe Alibeajt

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së
x
BREAKING NEWS

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh prapaskenat dhe i del kundër ministrit: Ja sa agjentë kanë ardhur

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën ‘bombë’: Ja kush është qyteti që konsumon më shumë kokainë në Shqipëri

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe Biden"/ Rakipi pyet Fevziun për spektaklin që ka “mbërthyer” shqiptarët: Po largohen masivisht, kush ka mbetur është zhytur në kotësinë e Big Brother

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës amerikane plas deklaratën: Ka informacione që nuk janë publikuar dhe…

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës
x
BREAKING NEWS

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të flasësh!”/ Plas debati në studio, Rakipi kapet me Fevziun për naftën kontrabandë dhe oligarkët

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të
x

Gossip

Tani po i shikon nga jashtë Big Brother, Ronaldo ka një mesazh për Luizin, Kiarën dhe Efin

Tani po i shikon nga jashtë Big Brother, Ronaldo ka një mesazh

Javën që lamë pas, Ronaldo Sharka ishte i eliminuari i rradhës nga shtëpia e Big Brother Vip Albania. Edhe pse eksperienca e tij u ndërpre shumë shpejt në mes, ai vazhdon t’i ndjekë përmes ekranit ish-bashkëjetuesit e tij.

E duket se tre prej tyre bëjnë diferencën për Ronaldon. Në Instastory ai ka publikuar një video teksa shikon në ekran Luizin, Kiarën dhe Efin duke biseduar në shtëpi. Mbi video ai ka shkruar:

“Efi, Kiara, Luiz më mungoniiii”

Edhe pse ka pasur përplasje, këta tre emra janë ndër banorët me të cilët Ronaldo ka kaluar kohën më të madhe brenda shtëpisë.