Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Taramelja" nis shkollën në Tiranë, Alketa Vejsiu i prek të gjithë me dedikimin e veçantë që i bën

Postuar: 16/09/2019 - 23:05

Ditën e sotme të gjithë fëmijët nisën vitin e ri shkollor.Rrjetet sociale u mbushën plot urime nga më të ndryshme, ku përveç njerëzve të thjeshtë, vëmendje morën edhe personazhet e njohur.

 
Alketa Vejsiu ka zgjedhur t'i uroj fëmijët me një foto ku shfaqet me Xheisonin e Piter Pan. Ajo njofton se vogëlushi është shpërngulur në kryeqytet me familjen e tij dhe kjo fal ndihmës së publikut.
 
Statusi i plotë:
 
Me kete foto dua ti uroj te gjithe femijeve nje vit shkollor fantastik! Dy shprehje ja perseris cdo dite femijeve te mi:
 
1.Dija eshte fuqi/ Knoëledge is Poëer!
 
As paraja, as fama, as pushteti, asgje nuk te jep dot autoritetin qe te jep dija!
 
Lideret jane Lexues / Leaders are Readers
Jam lumturuar sot kur pashe mikun tim dhe mikun tuaj te vogel @xheison.bafti_official ne shkollen Mihal Grameno ne Kryeqytet! Familja e @xheison.bafti_official eshte zhvendosur ne Tirane ne shtepine e re qe ju mundesuat fale dashurise dhe zemres tuaj te madhe.
 
Per te gjithe ata qe me shkruajne per Piter Pan; Audicionet do te zhvillohen ne Muajin Nentor! Deri atehere do te kemi caktuar datat!
 
Suksese @xheison.bafti_official te gjithe shokeve te mi te vegjel tek Piter Pan 1 dhe 2, si dhe te gjithe femijeve tuaj qe uroj ti keni me jete dhe shendet! Zoti i bekofte te gjithe femijet!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me kete foto dua ti uroj te gjithe femijeve nje vit shkollor fantastik! Dy shprehje ja perseris cdo dite femijeve te mi: 1.Dija eshte fuqi/ Knowledge is Power! As paraja, as fama, as pushteti, asgje nuk te jep dot autoritetin qe te jep dija! 2. Lideret jane Lexues / Leaders are Readers -------- Jam lumturuar sot kur pashe mikun tim dhe mikun tuaj te vogel @xheison.bafti_official ne shkollen Mihal Grameno ne Kryeqytet! Familja e @xheison.bafti_official eshte zhvendosur ne Tirane ne shtepine e re qe ju mundesuat fale dashurise dhe zemres tuaj te madhe. Per te gjithe ata qe me shkruajne per Piter Pan; Audicionet do te zhvillohen ne Muajin Nentor! Deri atehere do te kemi caktuar datat! Suksese @xheison.bafti_official te gjithe shokeve te mi te vegjel tek Piter Pan 1 dhe 2, si dhe te gjithe femijeve tuaj qe uroj ti keni me jete dhe shendet! Zoti i bekofte te gjithe femijet!

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke u solidarizuar me dhimbjen dhe me familjet e prekura nga tërmeti tragjik në Durrës, që u mori jetën 51 njerëzve.

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt

Postuar: 07/12/2019 - 22:29

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë.&ld