BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Gossip

"Taramelja" nis shkollën në Tiranë, Alketa Vejsiu i prek të gjithë me dedikimin e veçantë që i bën

"Taramelja" nis shkollën në Tiranë, Alketa Vejsiu i

Ditën e sotme të gjithë fëmijët nisën vitin e ri shkollor.Rrjetet sociale u mbushën plot urime nga më të ndryshme, ku përveç njerëzve të thjeshtë, vëmendje morën edhe personazhet e njohur.

 
Alketa Vejsiu ka zgjedhur t'i uroj fëmijët me një foto ku shfaqet me Xheisonin e Piter Pan. Ajo njofton se vogëlushi është shpërngulur në kryeqytet me familjen e tij dhe kjo fal ndihmës së publikut.
 
Statusi i plotë:
 
Me kete foto dua ti uroj te gjithe femijeve nje vit shkollor fantastik! Dy shprehje ja perseris cdo dite femijeve te mi:
 
1.Dija eshte fuqi/ Knoëledge is Poëer!
 
As paraja, as fama, as pushteti, asgje nuk te jep dot autoritetin qe te jep dija!
 
Lideret jane Lexues / Leaders are Readers
Jam lumturuar sot kur pashe mikun tim dhe mikun tuaj te vogel @xheison.bafti_official ne shkollen Mihal Grameno ne Kryeqytet! Familja e @xheison.bafti_official eshte zhvendosur ne Tirane ne shtepine e re qe ju mundesuat fale dashurise dhe zemres tuaj te madhe.
 
Per te gjithe ata qe me shkruajne per Piter Pan; Audicionet do te zhvillohen ne Muajin Nentor! Deri atehere do te kemi caktuar datat!
 
Suksese @xheison.bafti_official te gjithe shokeve te mi te vegjel tek Piter Pan 1 dhe 2, si dhe te gjithe femijeve tuaj qe uroj ti keni me jete dhe shendet! Zoti i bekofte te gjithe femijet!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me kete foto dua ti uroj te gjithe femijeve nje vit shkollor fantastik! Dy shprehje ja perseris cdo dite femijeve te mi: 1.Dija eshte fuqi/ Knowledge is Power! As paraja, as fama, as pushteti, asgje nuk te jep dot autoritetin qe te jep dija! 2. Lideret jane Lexues / Leaders are Readers -------- Jam lumturuar sot kur pashe mikun tim dhe mikun tuaj te vogel @xheison.bafti_official ne shkollen Mihal Grameno ne Kryeqytet! Familja e @xheison.bafti_official eshte zhvendosur ne Tirane ne shtepine e re qe ju mundesuat fale dashurise dhe zemres tuaj te madhe. Per te gjithe ata qe me shkruajne per Piter Pan; Audicionet do te zhvillohen ne Muajin Nentor! Deri atehere do te kemi caktuar datat! Suksese @xheison.bafti_official te gjithe shokeve te mi te vegjel tek Piter Pan 1 dhe 2, si dhe te gjithe femijeve tuaj qe uroj ti keni me jete dhe shendet! Zoti i bekofte te gjithe femijet!

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on