BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Tashmë është gati, Luana Vjollca zbulon titullin dhe datën e publikimit të këngës së re

Tashmë është gati, Luana Vjollca zbulon titullin dhe datën e

Luana Vjollca dhe Jay Santos kanë finalizuar këngën e re e cila titullohet “Locos”, dhe do të publikohet më 14 gusht.

“#Locos!!! ???????????? Kush është gati? Ruajeni datën! ????“, ka shkruar vetë Luana sipër fotografisë me yllin latin, publikuar në Instagram.

Luana ka kohë që punon me yllin latin për t’i shtuar listës së hiteve verore një tjetër bashkëpunim të suksesshëm.