BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

Tashmë zyrtare! Luana Vjollcën nuk do ta shohim të shtunave, por as 'Big Brother VIP', çfarë pritet? 

Tashmë zyrtare! Luana Vjollcën nuk do ta shohim të shtunave, por

Kur të gjithë presin rikthimin e "Big Brother VIP" dhe rikthimin e Luanës në ekran me "Shiko kush luan", "Përputhen" duket se ia ka zënë vendin të dy programeve.

Autorja Olsa Muhameti ka zbuluar se nga e shtuna, 2 tetor do të rikthehet "Përputhen Prime" dhe do të jetë në transmetim gjithë vitin.

Prej katër vitesh të shtunave mbrëma, në ekranin e Top Channel kemi parë “Shiko kush luan”, në moderimin e Luana Vjollcës, por moderatorja duket se po përgatit diçka të re dhe nuk dihet ende në cilin televizion do e shohim.

Po ashtu, të shtunave pritej të transmetohej "Big Brother VIP", por mesa duket të shtunat tanimë do të jenë të “Përputhen”.

Më të lexuarat