Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tayna sfidon hapur Era Istrefin, nuk do ta besoni çfarë i ka bërë (Foto)

Postuar: 18/10/2018 - 15:18

Tayna është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme. Edhe pse ka vetëm pak kohë në treg për të fama ishte e menjëhershme dhe e gjitha erdhi pas bashkëpunimit me reperin Don Phenom në këngën “Columbiana”, e cila u bë hit në treg.

Mirëpo mesa duke ashtu si shuam këngëtare të tjera shqiptare edhe Tayna synon tregun ndërkombëtar. Menaxheri i saj ka publikuar një foto në studiot e Ultra Music, dhe ka etiketuar pikërisht Taynan dhe producentin Cricket. Pjesë e të njëjtës shtëpi diskografike është ehde Era Istrefi. Ende nuk dihen detaje të reja, ndërkohë reperen e presin gjëra të mëdha mesa duket.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 11:10

Që pa nisur ende prezantimi i këngëve të para në “Kënga Magjike” u zbulua se një prej surpriza të edicionit të 20-të do të ishte pikërisht një duet mes këngëtareve Aurela Gaçe dhe Eli Fara.

Postuar: 17/11/2018 - 11:04

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka sulmuar publikisht kolegen e saj, Tuna Sejdi, teksa ka qenë

Postuar: 17/11/2018 - 10:55

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi shpesh publikon foto për të apo miqtë e tij të realizuara nga

Postuar: 17/11/2018 - 10:46

Këngëtarja shqiptare, Elhaida Dani, duket se po korr sukses të madh edhe jashtë Shqipërisë.

Postuar: 17/11/2018 - 10:35

Këngëtari nga Shqipëria, Gena Lito pëlqehet nga publiku për muzikën që bën.Ai ka qenë i ftuari i

Postuar: 17/11/2018 - 10:01

Pavarësisht se gjithmonë ka ekzistuar ‘debati’ nëse prind konsiderohet ai që të lind

Postuar: 17/11/2018 - 09:39

Ndarja e dy këngëtarëve të njohur, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ka qenë në qendër të vëmendjes