BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Gossip

“Ç’të bën gruaja, s’ta bën as perëndia”, moderatorja e njohur shqiptare ‘ia sjell në majë të hundës’ bashkëshortit të saj, këngëtari befason me reagimin e tij (VIDEO)

“Ç’të bën gruaja, s’ta bën as

Ata janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun, por edhe shumë të komentuar për jetën e tyre private. Klea Huta është ajo, e cila na tregon më shumë për përditshmërinë e tyre me fotot e videot që publikon në rrjete sociale, ndërsa Elgiti është pak më i tërhequr.

Mbrëmjen e djeshme çifti po darkonin në një restorant dhe Klea 'ia solli në majë të hundës Elgitit' duke i vendosur filtra Instagrami me makeup në fytyrë.

Elgiti duket i nxehur nga veprimi i Kleas dhe e kritikon. Ndërkohë Klea e postoi videon në Instagram duke i shkrirë së qeshuri ndjekësit.

“Ç’të bën gruaja, s’ta bën as

“Ç’të bën gruaja, s’ta bën as perënia!”, shkruan Klea krah videos.

Më të lexuarat