BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Gossip

Të detyruar të heqin dorë nga marka mbretërore, Harry e Meghan krijojnë fondacionin që s’ka lidhje me Oborrin

Të detyruar të heqin dorë nga marka mbretërore, Harry e

Fakti që janë distancuar nga familja mbretërore britanike, nuk do të thotë se Harry dhe Meghan kanë ndër mend të rrinë duarkryq.

Pasi u mbyll profili në “Instagram” “Sussex Royal” dhe aktivitetet e lidhura me të, çifti i deklaroi “Telegraph” se ka ndër mend një projekt për një organizatë bamirëse.

Fondacioni do të quhet “Archewell”, në emër të djalit të tyre Archie, dhe qëllimi do të jetë të bëjë diçka domethënëse, diçka që të ketë vlerë.

Më të lexuarat