BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

“Të dua në çmenduri”, Rezarta Shkurta uron nipin e Enver Hoxhës me videon pasiononte që i vë ‘flakën’ rrjetin

“Të dua në çmenduri”, Rezarta Shkurta uron nipin e

Ermal Hoxha, bashkëshorti i Rezarta Shkurtës ditën e sotme ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka postuar një video ku çifti shfaqet në një kërcim mjaft pasionant dhe sensual.

“Të dua në çmenduri”, Rezarta Shkurta uron nipin e

“Gëzuar ditëlindjen dashuri! Zoti më ka dashur shumë që të solli në jetën time. Të dua në çmenduri…. Përgjithmonë”, shkruan Rezarta e cila nuk le rast pa shprehur dashurinë për partnerin.

“Të dua në çmenduri”, Rezarta Shkurta uron nipin e

Marrëdhënia e Rezarta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe ka shumë kuriozitet nga publiku.

“Të dua në çmenduri”, Rezarta Shkurta uron nipin e

Rezarta publikon herë pas here pamje me Ermalin ku nuk le asnjë rast pa treguar dashurinë për bashkëshortin.

“Të dua në çmenduri”, Rezarta Shkurta uron nipin e

Më të lexuarat