BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

Të dy të famshëm dhe me një karrierë të konsoliduar, Arbana zbulon diferencën mes saj dhe Eduartit dhe nuk i pëlqen aspak

Të dy të famshëm dhe me një karrierë të

Fansat e moderatores së njohur shqiptare, Arbana Osmanit, janë të shqetësuar sesi do ia bëj ajo që të shkojë në punë, kur ka një bebe të vogël që është aq i lidhur pas saj.

Osmani është duke u përgatitur për nisjen e “Big Brother Vip”, që nis në tetor por kjo është një nga pyetjet që po i bëhet më shpesh këto kohë duket se s’ka të bëjë fare me shoun.

Ne një citat të postuar në Instastory, Arbana në fakt thotë diçka që e dimë të gjitha: kjo pyetje nuk u bëhet kurrë burrave. Dhe as burrit të Arbanës nuk i thotë njeri si do shkoj në punë kur ka një bebe në shtëpi.

Ndaj njerëz mendohuni më mirë kur shënjestroni me të tilla pyetje-presioni e gjykimi vetëm nënat. Fëmijët kanë edhe baballarë!

Të dy të famshëm dhe me një karrierë të

Më të lexuarat