BREAKING NEWS

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi zyrtar nga Policia shqiptare për sasinë rekord: Dorëzuam drogën

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi  zyrtar nga Policia
x

Gossip

Të gjithë iu kthyen shpinën pasi vendosën të largohen nga familja mbretërore, por çfarë ka ndërmend të bëjë babai i Harry-t?

Të gjithë iu kthyen shpinën pasi vendosën të largohen

Princ Harry dhe Meghan Markle, kanë hequr dorë përfundimisht nga statusi i tyre mbretëror. Ata dëshirojnë të jenë të pavarur financiarisht, ndaj dhe do të shpërngulen për të jetuar në Kanada.

Megjithëse hoqën dorë nga titujt, babai i Harry-t, Princ Charlie, ka vendosur ta ndihmojë të birin financiarisht. Ai do t’i ofrojë Harry-t ndihmën e tij të pavarur me të ardhurat e veta, duke treguar se pavarësisht largimit nga familja mbretërore, Harry do ta ketë gjithmonë një shpatull kur të mbështetet!