BREAKING NEWS

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi Kokalari zbardh detajet: Përdoret nga CIA

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi
x
BREAKING NEWS

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e ish-të dashurës së ish-zyrtarit: Tradhtoi FBI-në për para

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e
x
BREAKING NEWS

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia e sotme tregon që miqësia me Ramën ishte e fortë

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë në historinë drejt bashkimit etnik, është koha jonë

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë
x
BREAKING NEWS

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se çfarë i tha ish-zyrtari i FBI-së

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se
x
BREAKING NEWS

“E nisa e dehur”/ A është penduar? Ish-e dashura e McGonigal rrëfen si fundosi ish-agjentin

“E nisa e dehur”/ A është penduar?  Ish-e dashura e
x
BREAKING NEWS

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e dashura e Mc Gonigal tregohet e prerë në përgjigjen e saj

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e
x
BREAKING NEWS

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me shpejtësi në rrjet: Republika e Kosovës...(FOTO)

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me
x

Gossip

Të gjithë po flasin për këngën e fundit të Mozzik, as Arbana Osmani nuk i mban dot lotët (Foto)

Të gjithë po flasin për këngën e fundit të Mozzik,

Reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij “Të dua”, të cilin kishte ditë që e paralajmëronte dhe ka arritur t’i prekë të gjithë përmes kësaj kënge.

Në rrjete sociale ai pyeste herë pas here “A i keni thënë dikujt ‘Të dua’ sot?”. Shumë njerëz mendonin se do ishte një dedikim dashurie për partneren e tij apo ish-partneren apo sidoqoftë një histori dashurie.

Kënga e fundit e Mozzik është një histori dashurie, por një nga ato histori që vazhdon gjatë gjithë jetës, një dedikim i sinqertë për vajzën e tij, Hanën.

Mozzik tregon dhimbjen e madhe për largësinë nga e bija, që tashmë ka nisur t’i bëjë pyetje që e vënë në siklet si “Pse s’po vjen të flesh me mua dhe mamin?”.

Reperi ka dashur t’i shpjegojë të bijës nëpërmjet këngës arsyet e mungesës së tij, ndërsa fajëson dhe Loredanën për ndarjen e tyre, pa dashur të tregojë më shumë.

Shumë personazhe publike janë prekur nga kjo këngë dhe i kanë dhënë direkt ‘share’ në profilet e tyre sociale. Arbana Osmani, që si nënë e tre fëmijëve tashmë, nuk ka rezistuar por e prekur ka ndarë në InstaStory, videon e Mozzik, teksa shkruan:“I mbani dot lotët?”