BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

Të gjithëve na paska shpëtuar, edhe produksionit / Meridiani nxjerr sekretin përpara Arbana Osmanit, tregon se çfarë ka mbajtur në gojë natën që ka hyrë në Big Brother: Nëse ju do e zbulonit, automatikisht do kisha ikur nga shtëpia

Të gjithëve na paska shpëtuar, edhe produksionit / Meridiani

Në shtëpinë e Big Brother është parë se miqësia e nisur nga jashtë mes Arjolës dhe Merdianit nuk është aq e ngrohtë dhe brenda shtëpisë.

Kjo u komentua shumë dhe nga opinionistët e Big Brother, veçanërisht Arbrin, i cili tha se nuk besonte se mes tyre kishte miqësi të fortë.

Por sonte, Meridiani ka zbuluar një detaj të papritur, që Arbana Osmani nuk e ka lënë që ta vazhdojë.

Teksa po komentohej miqësia mes Arjolës, Ilirit dhe Monikës, Meridiani tha:

“Nëse ju vutë në dyshim miqësinë time me Arjolën, unë po tregoj një sekret të vogël, duke qenë se kam dëgjuar këto ditë se Meridiani nuk është afruar. Meridiani ditën e parë kur ka hyrë në shtëpi ka rrezikuar shumë, ka thyer një nga rregullat e Big Brother. Një natë më përpara unë kam takuar gocën e Arjolës, duke e ditur si ishte psikologjikisht Ariola, duke e parë. Kam marrë varsen e gocës së Arjolës, dhe atë natë që kam hyrë në Big Brother e kam mbajtur në gojë, duke sjellë një informacion nga jashtë, këtë e bëra për ti thënë Arjolës që fëmijët i ke shumë mirë. Se këtu duket miqësia. Se nëse ju do e kishit parë atë gjest, automatikisht do kisha ikur nga shtëpia”, tha Meridiani.

Arbana e kaloi menjëherë situatën.

Arbana: Jo mo atë mos e thuaj se informacionet për kalamajt ja kemi dhënë ne Arjolës, por shkojmë menjëherë në shtëpi...

Më të lexuarat