BREAKING NEWS

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të infektuarve me Covid-19

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të
x

Gossip

“Të ikën truri fare”, aktorja e njohur tregon si desh ia prishi dasmën Jonida Vokshit (ARSYEJA)

“Të ikën truri fare”, aktorja e njohur tregon si desh ia

Javën e kaluar Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi e kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Çifti mbajtën një dasmë madhështore për të cilën folën të gjithë mediat e që ishte organizuar me detaje.

Jonida dhe Besniku kishin ftuar në dasmë familjarë, kolegë e miqtë e tyre të ngushtë. Mes tyre ishte edhe mikesha e Jonidës, Olta Daku e cila në një intervistë për "Lart e poshtë" është shprehur se do ja prishë dasmën pasi ishte bërë 'xheloze' për miqësinë e Jonidës me Elvanën.

"Unë vërtet jam shoqja e ngushtë e Jonidës, por nuk jam gjysma e saj. Gjysma e saj është Elvana Gjata. E kupton? Të ikën truri fare, do shkoj ta prish tani dasmën", shprehet me humor Olta.

Më të lexuarat