BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

“Të kam shpirt”, dhimbje në familjen Arbana Osmanit, moderatorja humb njeriun e shtrenjtë (Foto)

“Të kam shpirt”, dhimbje në familjen Arbana Osmanit,

Moderatorja Arbana Osmani ka njoftuar në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të një person shumë të shtrenjtë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Arbana ka dhënë lajmin e trishtë se gjyshja e saj është ndarë nga jeta. Moderatorja ka publikuar një foto me gjyshen dhe i ka prekur të gjithë me fjalët.

“Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”, shkruan Arbana e cila ishte shumë e lidhur me gjyshen.

“Të kam shpirt”, dhimbje në familjen Arbana Osmanit,