BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

“Të ngre në ajër, o legen m***”, dalin pamjet e patransmetuara të sherrit mes Fatjonit dhe Erit në Top Channel, vajzat vrapojnë të tmerruara në studio

“Të ngre në ajër, o legen m***”, dalin pamjet e

Janë publikuar pamjet e patransmetuara të sherrit mes Fatjonit dhe Erit disa ditë më parë.

Fillimisht debati nisi me ofendime më pas konkurrentët u sulën drejt njëri-tjetrit për t’u zënë.

Për fat ishin djemtë e tjerë që kanë ndërhyrë dhe i kanë tërhequr dy djemtë. Ndërkohë vajzat shihen shumë të frikësuara.

“Ke ardhur për vëmendje,” tha Fatjoni.

“Kush ka ardh për vëmendje, se je mësu me pulat ti, me kalamoj,” u përgjigj Eri.

Në një moment Fatjoni sulet me vrap për të sulmuar Erin, por ndërhyrë të tjerët.

“Të ngre në ajër o lepurush, o legen m***”, thotë Fatjoni.

“Të ngre në ajër, o legen m***”, dalin pamjet e

“Të ngre në ajër, o legen m***”, dalin pamjet e

Më të lexuarat