BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është një 18-vjeçar, 4 të rinj në gjendje të rëndë, Policia jep detajet e para  

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është
x

Gossip

Të përqafuar dhe duke pirë verë, moderatorja Xhemi Shehu si rrallëherë publikon foton romantike me bashkëshortin e saj

Të përqafuar dhe duke pirë verë, moderatorja Xhemi Shehu si

Moderatorja Xhemi Shehu është tepër e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ajo pëlqen t’i ndajë gjërat e bukura në Instagram, por jo kur është fjala për bashkëshortin.

Visin, bashkëshortin e saj, e kemi njohur vetëm nga fotot e paparacëve, por Xhemi ka vendosur të bëjë publike një copëz nga disa momente romantike me të, edhe pse me kursim të madh.

Të përqafuar dhe duke pirë verë, moderatorja Xhemi Shehu si

Ata janë duke pirë verë nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe dikush u ka bërë një foto me shpinë teksa po bënin selfie. Foton me shpinë e ndau në rrjetet sociale, kurse selfie-n do ta mbajë për vete, ashtu si të gjitha fotot e tjera me Visin.

Të përqafuar dhe duke pirë verë, moderatorja Xhemi Shehu si

Më të lexuarat