BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Gossip

Të qeshur dhe në formë perfekte, William dhe Kate dalin për herë të parë në një video-telefonatë zyrtare

Të qeshur dhe në formë perfekte, William dhe Kate dalin për

Princi William dhe Kate Middleton prezantohen të bukur dhe të qeshur më video-telefonatat me bashkëpunëtorët e tyre. Në mënyrë të veçantë, ata kanë diskutuar me fëmijët dhe prindërit e impenjuar në linjë të parë me emergjencën e koronavirusit.

Dukët e Cambridge janë treguar shumë të përfshirë nga kjo emergjencë shëndetësore dhe kanë ndjekur rregullat për të qëndruar në shtëpi, duke i treguar bashkëqytetarëve të tyre punët e tyre smart-ëorking.

Kate Middleton gjithmonë perfekte dhe e qeshur, telefonon dhe punon nga shtëpia, për fushatën qëndroni në shtëpi, duke alternuar momentet me George, Charlotte dhe Louis. Edhe Ëilliam nga zyra e tij vazhdon të punojë njësoj.

Më të lexuarat