BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

Të qeshura dhe ulërima në shtëpinë më të famshme/ Të gjithë këmbët përpjetë për provën e javës, njëri grup dështon, ena me ujë derdhet mbi kokat e banorëve (VIDEO)

Të qeshura dhe ulërima në shtëpinë më të

Prova e tyre për buxhetin konsiston në mbajtjen me këmbë të një ene me ujë pa e derdhur atë.Ata do të duhej të ndaheshin në 3 grupe.

2 grupe përbëhën nga 5 persona dhe 1 grup nga 4.Për realizimin e provës ata do të duhet të veshin të gjithë çorape,të shtrihen në tokë dhe duke përdour vetëm këmbëm do të mbajnë ekuilibrin që ena me ujë të mos rrëzohet.

Duket se grupi 3:Beatrix,Sarah,Sabian,Aantonela dhe Pm se nuk e kanë realizuar me sukses provën e tyre duke mos mundur të mbajnë ekuilibrin.

Mbetet për t’u parë së sa do t’ja dalin banorët të sigurojnë të ardhurat maksimale për nevojat e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat