Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Të rroftë b*tha plastike e buzët si viç! Je bërë si trans”/ Kejvina nuk përmbahet: Nxirre surratin, mos ha m*t…

Postuar: 12/07/2019 - 23:03

Nuk është më e pazakontë që personazhet e njohur të showbizzit, ndonjëherë mund t’ju përgjigjen ndjekësve në komentet që këta të fundit bëjnë, shpesh edhe me ‘ashpërsi’.
 
Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me ish-velinën e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella.
 
Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale, duke u kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizzit shqiptar.
 
Së fundmi, Kejvina ka postuar disa foto në faqen e saj në Instagram, ku tregon për herë të parë pamje nga ambiente e banesës ku jeton.
 
Mirëpo, kjo nuk i ka pëlqyer njërës prej ndjekseve e cila ka ofenduar modelen, duke i shkruar në koment: “Ishe yll pa b*thë pa bukë pa c*ca siç të bëri nëna natyrë. Je bërë si trans tani a nuk e sheh veten në pasqyrë”.
 
Ndërkohë që pas këtij komenti, Kejvina nuk e zgjati shumë, por replikoi duke shkruar vetëm: “Mjaooo”
 
Por ndjekësja i shkruan sërish, duke vijuar me ofendimet: “Vetëm mjaoo di ti, andej nga je s’di abc zogu të rroftë b*tha plastike e buzët si viç”.
 
Kaq mjaftoi që Kejvina të mos përmbahet më duke i dhënë përgjigjen “përfundimtare”: “Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj, po nxirre surratin mos ha m*t”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 12:58

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video  të ndryshme nga pushimet e saj jashtë dhe brenda vendit.

Postuar: 23/07/2019 - 12:02

Ditën e djeshme vogëlushi i familjes mbretërore Princ George ka festuar ditëlindjen dhe në rrjete

Postuar: 23/07/2019 - 11:19

Reperi i njohur Majk është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për jetën e tij private

Postuar: 23/07/2019 - 09:55

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje është kthyer në një ndër personazhet që komentohet

Postuar: 23/07/2019 - 08:32

Ikona muzikore e New Orleans, Art Neville(Arthur Lenon Neville) ka ndërruar jetë mbrëmjen e së hë

Postuar: 22/07/2019 - 23:55

 Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të

Postuar: 22/07/2019 - 23:30

 Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për