BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Gossip

“Të shtrenjtët e mi”, Elvana Gjata ‘thyen’ rregullat, publikon foton e veçantë me prindërit

“Të shtrenjtët e mi”, Elvana Gjata ‘thyen’

Ndonëse këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka zgjedhur mos të publikojë shpesh në rrjetet sociale, së fundmi duket se ka bërë një përjashtim.

Ajo ka ndarë ditën e sotme një moment më prindërit e saj në natyrë.

“Të shtrenjtët e mi, në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes suaj dhe gëzohuni me ta. Jam çdo ditë falenderuse dhe mirënjohëse për ta.
Zoti është i mrekullueshëm”, ka shkruar këngëtarja krah postimit në ‘Instastory’ ku shfaqet e veshur sportive së bashku me mamin dhe babin.

Kujtojmë se Elvana ka ndarë rrallëherë momente me familjen e saj. Në një intervistë të dhënë pak kohë më parë së bashku me mamanë e saj Gjata ka pohuar se të gjitha nënat shqiptare janë heroinë që edhe në kushte të vështira kanë mundur ta mbajnë familjen në pëllëmbë të dorës.

“Të shtrenjtët e mi”, Elvana Gjata ‘thyen’

Më të lexuarat