BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

“Të thoje ma sillni Olta Gixharin të rrijë me mua…”/ Zhaklina ia thotë publikisht Luizit: U tregove lojtar i dobët, Kiara të bëri të dilje jashtë

“Të thoje ma sillni Olta Gixharin të rrijë me

Zhaklinës nuk i ka pëlqyer vendimi i Luizit për të dalë nga dhoma ku qëndronte i mbyllur me Efin. Gjatë spektaklit të sotëm, opinionistja iu drejtua Luizit duke i thënë se dashuria për Kiarën e bëri të tregohet lojtar i dobët pasi nuk vendosi të qëndronte dhe të shpëtonte paratë.

"Luiz dashuria të bën të dobët dhe ti këtë javë ke qenë lojtar i dobët. Nëse ti je aty brenda për ato para dhe të dhimbsen ato 2 mijë euro kur ofendoni njëri-tjetrin, pse nuk the le të dalë Efi që është keq dhe po rri unë këtu brenda. Të thojë ma sillni Olta Gixharin të rri me mua brenda dhe shpëtoje 10 mijë euro. U tregove i dobët, sepse pika jote e dobët Kiara të bëri të dilje jashtë dhe të mos e pranoje sfidën", i tha Zhaklina Luizit, i cili iu përgjigj me humor që direkt do pranonte të qëndronte në dhomë me Oltën.