BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Gossip

Të tjera lëvizje në media/ Rikthehet në “Top Channel” moderatorja e njohur shqiptare si drejtuese e këtij formati, reagon e emocionuar: Do jem imazhi i ...

Të tjera lëvizje në media/ Rikthehet në “Top

E ftuar në “Ftesë në 5”, Gerta Heta ka zbuluar pasditen e djeshme se shumë shpejt do të jetë sërish pjesë e “Top Channel” si moderatore e programit “Hipokrati”.

“Do të jem imazhi i ri i ‘Hipokratit’”, ka pohuar Gerta, e cila e ka nisur rrugëtimin si pjesë e “Top Albania Radio”.

Programi do të vijë çdo të shtunë, ndërsa Heta ka shtuar se ndihet e emocionuar që rikthehet në familje dhe shtëpinë e saj të parë.

Të tjera lëvizje në media/ Rikthehet në “Top

Të tjera lëvizje në media/ Rikthehet në “Top

Më të lexuarat