BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Të tjera surpriza! Emisioni i pasdites në RTSH bën bashkë këto vajza të njohura të ekranit, mes tyre edhe një këngëtare  

Të tjera surpriza! Emisioni i pasdites në RTSH bën bashkë

RTSH vjen me risi të reja. Së shpejti do të startojë emisioni i pasdites në RTSH, i cili do të bëj bashkë Fjodora Fjorën, Mariza Ikonomin dhe Lei Krajën.

Kujtojmë se Fjodora Fjora, gjatë kohës që nuk ka qenë pjesë e televizionit, shfaqej herë pas here nëpër programe televizive si e ftuar e veçanërisht në emisionet e mbasdites. Fjodora gjithmonë ka folur për modën , për tema sociale, apo për djalin e saj, për të cilin flet me shumë dashuri. Tashmë ajo do e drejtojë vet një emision të tillë, në të cilin shumë shpesh është parë si e ftuar.

Përmes një postimi në Instagram, ajo njoftoi se do të drejtojë emisionin e pasdites në RTSH.

“Po! Kam nderin dhe privilegjin të nis emisionin e pasdites, çdo ditë live në ekranin e të gjithë shqiptarëve me një super ekip.” – shkruan ajo.

Mariza Ikonomi, njihet për zërin e saj të veçantë dhe për këngët e saj të suksesshme. Shumë shpejt do ta shohim dhe në rolin e moderatores pranë Leit dhe Fjodorës.

Më të lexuarat