Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Të urrej, copë mishi, je i pështirë”/ E ofendojnë rëndë, vjen përgjigjja epike e Olti Currit

Postuar: 16/05/2019 - 10:05

Olti Curri njihet ironitë dhe humorin që bën herë pas here në rrjete sociale. Por, edhe pse ka shumë njerëz që e ndjekin dhe e duan, ka dhe nga ata që jo vetëm që s’e duan por replikon ashpër me ta.

Olti ka ndarë në InstaStory një mesazh me fjalë të rënda që i ka ardhur. Ndjekësja e ofendon me fjalë nga më të ndryshmet duke përdorur disa herë fjalën ‘të urrej’.

“Nuk e ke idenë çfarë urrejtjeje ndjej ndaj teje sa herë më hapen videot e tuaja përzotin e madh je njeri i pështirë. Merresh me të tjerët a thua se ti je perfekt, cop mishi pa sy fare. O nuk e ke idenë sat ë urrej. Surrati jot krijon vetëm negativitet, asgjë më shumë! Edhe njëherë, të urrej në maksimum.. Rob i pështirë.”- i shkruan ndjekësja Olti Currit.

Por, si gjithmonë Olti Curri nuk shqetësohet nga këtë lloj mesazhesh. Ai i ka kthyer përgjigjen epike ndjekëses.

“Sa gjatë i paske ra! Vk.” – i përgjigjet ai.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 21:31

Gaz Paja do martohet së shpejti, ndërkohë bashkëshortja e tij e ardhshme sapo e bëri festën e beqarisë

Postuar: 26/05/2019 - 18:16

Këngëtari i njohur shqiptar Gena ka qenë i ftuar pasditen e sotme në 'E diell'.

Postuar: 26/05/2019 - 18:02

Në media qarkullojnë fjalë se këngëtari i njohur Butrint Imeri është në një marrëdhënie me modera

Postuar: 26/05/2019 - 15:56

Reperi i njohur Stresi po qëndron në qeli prej 7 muajsh për shkak të problemeve ligjore.

Postuar: 26/05/2019 - 14:39

Jim Belushi është padyshim një prej aktorëve më të njohur me origjinë shqiptare në Shtetet e Ba

Postuar: 25/05/2019 - 23:38

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja e parë sporti

Postuar: 25/05/2019 - 22:41

Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit sh