BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Gjendet një person i vdekur në Sarandë, dalin dyshimet e para

Ngjarje e rëndë/ Gjendet një person i vdekur në
x

Gossip

“Të vdes unë”, Arbana dhe Eduarti shprehin dashurinë hapur: Kur kam arritur edhe unë… (Foto)

“Të vdes unë”, Arbana dhe Eduarti shprehin dashurinë

Moderatorja Arbana Osmani prej kohësh ka treguar se po punon për librin e saj të dytë të gatimit “Receta për 5 minuta” që do të dalë në treg gjatë panairit të librit në Tiranë.

Ndërkohë që gjithçka është gati, moderatorja përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë  me ndjekësit edhe kopertinën e librit  të saj.

Pas këtij momenti të gjithë miqtë dhe kolegët e saj e kanë ripostuar foton me kopertinën e librit të Arbanës duke i uruar sa më shumë suksese.

Por mes tyre ka  qenë edhe reagimi i partnerit të saj, Eduard Grishaj i cili prej ka qenë çdo hap të realizimit të këtij libri, por nuk ka qëndruar pa bërë një koment për librin ku shkruan: Me këtë libër mund të gatuani ushqimet më të mira  ndonjëherë, më besoni e kam nga eksperienca edhe kur kam arritur të gatuaj edhe unë, mund t’ia dilni të gjithë.

Ndërsa krahas këtij komenti kaq të sinqertë nga ana e regjizorit, ka reaguar edhe Arbana në komentin Eduardit duke shkruar: Të vdes  unë, dhe e shoqëron me një zemër të kuqe.

Tashmë ndjenjat e dashurisë karshi njëri-tjetrit Eduardi dhe Arbana nuk po fshihen t’i shprehin hapur.

Më të lexuarat