Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Të vdes unë”, Arbana dhe Eduarti shprehin dashurinë hapur: Kur kam arritur edhe unë… (Foto)

Postuar: 08/11/2019 - 18:29

Moderatorja Arbana Osmani prej kohësh ka treguar se po punon për librin e saj të dytë të gatimit “Receta për 5 minuta” që do të dalë në treg gjatë panairit të librit në Tiranë.

Ndërkohë që gjithçka është gati, moderatorja përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë  me ndjekësit edhe kopertinën e librit  të saj.

Pas këtij momenti të gjithë miqtë dhe kolegët e saj e kanë ripostuar foton me kopertinën e librit të Arbanës duke i uruar sa më shumë suksese.

Por mes tyre ka  qenë edhe reagimi i partnerit të saj, Eduard Grishaj i cili prej ka qenë çdo hap të realizimit të këtij libri, por nuk ka qëndruar pa bërë një koment për librin ku shkruan: Me këtë libër mund të gatuani ushqimet më të mira  ndonjëherë, më besoni e kam nga eksperienca edhe kur kam arritur të gatuaj edhe unë, mund t’ia dilni të gjithë.

Ndërsa krahas këtij komenti kaq të sinqertë nga ana e regjizorit, ka reaguar edhe Arbana në komentin Eduardit duke shkruar: Të vdes  unë, dhe e shoqëron me një zemër të kuqe.

Tashmë ndjenjat e dashurisë karshi njëri-tjetrit Eduardi dhe Arbana nuk po fshihen t’i shprehin hapur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2019 - 16:23

Sheshi qendror e Shën Petersburg ka parë shumë revolucione, parada dhe evente historike, por tashmë duket se është dhe skena e një dueli parodik të kreut të grupit gjerman të rrokut Rammstein, Till Lindemann dhe një

Postuar: 15/11/2019 - 13:55

Aktori, Rezart Veleshnja ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku shihet me sy të nx

Postuar: 15/11/2019 - 13:27

Moderatorja Fatma Methasani  dhe kuzhinieri i famshëm, Alfio Rrotani shumë shpejt do të bëhe

Postuar: 15/11/2019 - 12:33

Pak muaj më parë mediat zbuluan se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rovena Dilo i ka dhënë

Postuar: 15/11/2019 - 12:13

Armina Mevlani është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat e saj një pjesë të mom

Postuar: 15/11/2019 - 08:45

Këngëtarja Mariza Ikonomi e ftuar në emisionin "Me Bledin", ka folur për herë të parë p

Postuar: 15/11/2019 - 08:38

Këngëtarja, Rovena Dilo e ftuar në natën e 5-të të ‘Këndo Këngën Time’ në Vizion Plus