BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

Tea dhe Bearti do të rikthehen në program? Çifti i shumëpërfolur befason me përgjigjen

Tea dhe Bearti do të rikthehen në program? Çifti i

Tea dhe Bearti janë çifti më i komentuar i momentit, menjëherë pasi skandali i lidhjes së tyre u bë publik. Çifti, i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Roped with Olsi”, thanë se pas gjithë atyre sulmeve dhe akuzave janë qetësuar.

'Mu deshën ca ditë të mësohesha me gjithë atë vëmendje, nuk ka qenë e lehtë të përballoja komentet e njerëzve. Por e kaluam, u mësuam.'-  është shprehur Tea.

Gjithashtu, ajo shtoi se fotot e para që u postuan dhe i pa publiku, i publikuan vetë që të jetonin në qetësi romancën e tyre. Por të dy si çift Tea dhe Bearti ngritën dyshime mbrëmjen e sotme se mund të bëhen sërish pjesë e “Për’puthen” apo ndonjë emisioni tjetër.

Kur u pyetën nga Olsi nëse mund të rikthehen si opinionistë në “Për’puthen”, Tea tha “Si opinionistë nuk do jemi, por do e shohim”.