BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Tea Trifoni i tregon të gjitha/ "Kur e ke humbur virgjërinë?", nga pagesat për reklamat te lidhja që ka pasur me këngëtarin e njohur ku tregon se ka qenë e dashuruar me të (VIDEO)

Tea Trifoni i tregon të gjitha/ "Kur e ke humbur

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni, ishte e ftuar së fundmi në “Prive”, në rubrikë “60 sekonda”, ku u është përgjigjur pyetjeve të ndryshme rreth jetës personale. E pyetur se sa lidhje toksike ka patur, ajo u përgjigj “Vetëm një”, duke lënë të kuptohet se është ajo me Beartin.

Tea u shpreh se do bëhet pjesë e muzikës për kënaqësi personale, teksa po ashtu tha se për qetësi mendore mund të mbyllë rrjetet sociale.

Ndërkohë, e pyetur se sa paguhet për reklama tashmë që është personazhi më i përfolur dhe i ndjekur, ish-konkurrentja zgjodhi mos të zbulojë shifra, duke u përgjigjur shkrut: “Mjaftueshëm”. Tea ndër të tjera u shpreh se s’flet me asnjë nga djemtë e emisionit, edhe pse është parë shpesh në shoqërinë e Fation Kuqarit. Asaj i është bërë edhe një pyetje me spec. “Kur e ke humbur virgjërinë?” e pyeti gazetari, pyetje të cilë iu përgjigj: “Kush tha që e kam humbur!” Tea tregoi edhe fiksimin që ka patur dikur për Justin Bieber, duke u shprehur se ka qenë e dashuruar pas tij.