BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Tea Trifoni për pushime në Dubai në krahët e një mashkulli tjetër, Bearti tregon çfarë po ndodh me jetën e tij personale (FOTO)

Tea Trifoni për pushime në Dubai në krahët e një

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea po shijon prej ditësh pushimet në Dubai. Ajo shoqërohet nga miku i saj Geraldi, me të cilin është parë shumë e afërt që pas ndarjes nga Bearti.

Tea Trifoni për pushime në Dubai në krahët e një

Ndërkohë, njëjtë si Tea, edhe Bearti ka vazhduar me jetën e tij. Ai ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory, ku ka treguar se ndihet shumë i lumtur.

Tea Trifoni për pushime në Dubai në krahët e një

I pyetur nëse ka nisur një lidhje të re, ish-konkurrenti i “Përputhen” e ka mohuar.

Tea Trifoni për pushime në Dubai në krahët e një

Tea Trifoni për pushime në Dubai në krahët e një