Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Teksa publikon foton e kryeministrit, Robert Berisha zbulon se çfarë e lidh me Ramush Haradinajn

Postuar: 12/08/2019 - 16:32

Robert Berisha është një nga këngëtarët më të komentuar të shoëbizit dhe ndër më të pëlqyerit, sidomos nga vajzat.

Roberti është tepër aktiv në rrjetet sociale, sa që nuk lë rast pa komentuar aktualitetin.

Në një nga fotot e publikuara në Instagram, ai ka postuar kryeministrin në ikje të Kosovës, Ramush Haradinajn. Ndër të tjera Roberti zbulon se ata janë edhe fqinjë.

Kujtojmë që këngëtari së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një divorci që u përfol mes tij dhe bashkëshortes Nora Istrefi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/08/2019 - 23:34

Kategoria Superiore starton ditën e premte dhe me fillimin e kampionatit startojnë emisionet sportive.

Postuar: 20/08/2019 - 23:15

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani u bë i njohur për publikun shqiptar kur ai deklaroi

Postuar: 20/08/2019 - 23:03

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar.

Postuar: 20/08/2019 - 20:21

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij

Postuar: 20/08/2019 - 19:06

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e sa

Postuar: 20/08/2019 - 17:20

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka zgjedhur të përcjellë një tjetër me

Postuar: 20/08/2019 - 17:10

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ketë të martë disa orë ia ka dedikuar look-ut të saj.