BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Gossip

'Telenovela' Fero-Arbenita/ Modelja thumbon ish-burrin e saj, postimi i fundit tregon shumëçka (Foto)

'Telenovela' Fero-Arbenita/ Modelja thumbon ish-burrin e saj, postimi

Arbenia dhe Fero janë një nga çiftet më të komentuar që nga fillimi i lidhjes së tyre e deri te ndarja. Së fundmi Fero është larguar nga muzika duke iu përkushtuar fesë islame, ndërkohë Arbenita ka vazhduar jetën e saj.

Por, këta të dy shpesh thumbojnë njëri-tjetrin, edhe pas ndarjes.
Bukuroshja në postimin e saj në InstaStory vendos një video ironike, me të cilën thumbon direkt ish-bashkëshortin e saj.

“Kthehemi së bashku, kam ndryshuar” është përshkrimi i videos të cilën ajo e postoi e ku gjithashtu shihet një burrë duke qeshur dhe duke treguar gishtin për jo.

Me këtë, modelja i bëri fansat të kuptojnë se Fero po tenton të kthehet tek ajo, por me sa duket Arbenita ka vendosur të vazhdojë jetën e saj.

Kujtojmë që Arbenita ka denoncuar Feron për dhunë ndaj saj, për të cilën ai edhe u arrestua, ku qëndroi dhe 30 ditë në burg.

'Telenovela' Fero-Arbenita/ Modelja thumbon ish-burrin e saj, postimi