BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Gossip

“Telenovelë turke e mërzitshme!”/ Monika Lubonja reagon pas ‘thumbit’ të ashpër për Donaldin e Borën dhe plas deklaratën e fortë: Po t’i bie tani në telefon...

“Telenovelë turke e mërzitshme!”/ Monika Lubonja reagon

Në një intervistë pak javë më parë aktorja Monika Lubonja e krahasoi me “telenovelë turke e mërzitshme” ribashkimin e Borës dhe Donaldit duke shtuar se po përdoret për marketing.

Mirëpo e ftuar në “Natë me Aulonën”, aktorja ka sqaruar se deklaratën nuk e kishte në kuptimin e keq.

“Unë Donaldin e kam xhan e kam njohur shumë kohë më parë. Dhe më ka ndodhur disa herë që iu jam kthyer fansave me profile fallco. Vinin fansat e Ilirit, ikën ata vijnë fansat e Donaldit, vijnë fansat e Triksës: “Pse vajte tek emisioni i…” Bigu ka mbaruar, Monika ka të drejtë të shkojë ku të dojë, unë jam një njeri shumë i lirë. Sa i përket thënies time “serial turk” mendoj që ne fokusohemi pas serialeve turke. Filmi është si metaforë që unë si artiste kam dëshirë t’i bëj të bukura. Të thuash që ne shikojmë një telenovelë të bukur… nuk kishte asnjë gjë. Edhe sot po ti bie telefonit të Donaldit do më thotë që e kemi lënë për një kafe”, tha Monika.

Më të lexuarat