BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat ‘bombë’ dhe paralajmëron Sali Berishën: Ja si gënjeu stafi i tij i çoroditur dhe i trembur

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat
x
BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x

Gossip

Tensionohen tonet në Big Brother VIP/ Einxhel sherr me Balina Bodinakun, hedh dyshimet e forta ndaj produksionit/ Ndërhyn Arbana Osmani dhe e ‘kap mat’

Tensionohen tonet në Big Brother VIP/ Einxhel sherr me Balina Bodinakun,

Balina Bodinaku ka debatuar mbrëmjen e djeshme në BBV me Enxhelin. Balina i tha Enxhelit që thjesht po reagon ashtu ndaj Donaldit thjesHt sepse situata e saj me Donaldin është tashmë e krisur.

I gjithë debati u ngrit mbi detyrën që Vëllai i Madh u kishte dhënë banorëve, për të krijuar një skulpturë prej akulli. Enxhel pretendonte që Donaldi duhej të ishte tërhequr nga loja sepse është i fushës.

Në këtë pikë ndërhyn Arbana duke i thënë Enxhelit që nga e dinte ajo se loja nuk ishte për të mirën e gjithë grupit të shtëpisë? Edhe ti, i tha Arbana, nuk je tërhequr nga lojrat me prezantim, ti je prezantuese profesioniste dhe nuk je tërhequr, apo jo? Vazhdoi Arbana.

Enxhel devijoi të përgjigjej, prandaj edhe ndërhyrja e Balinës dhe Arbrit, të pyetur për mendimin e tyre nga Arbana, ishte korrekte dhe “kundër” sjelljes së Enxhelit në këtë situatë.