Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tentuan t'i merrnin Instagram-in, këngëtarja e njohur shqiptare shokohet kur mëson kush qëndron pas

Postuar: 26/06/2019 - 14:30

Pak muaj më parë, këngëtares së njohur Fifi i morën adresën e Instagram. Në atë kohë ajo u detyrua të hapte një të re të cilën mbrëmjen e djeshme u përpoqën t’ia merrnin përsëri. Fifi ka publikuar një foto në Instastory ku tregon se i erdhi njoftimi se dikush është përpjekur të futet në Instagramin e  saj.

Mirëpo, ndryshe nga sa mendoi këngëtarja në fakt në adresën e saj është përpjekur të futet këngëtarja e njohur Fjolla Morina. Në një bisedë që Fjolla ka publikuar në adresën e saj tregon se ajo e ka fjalëkalimin e Fifit dhe në momentin kur është futur në profilin e saj, Fifit i ka shkuar një njoftim.

 “Unë duke vjedhur Instagramin e Fifit, edhe haker u bëra”, ka shkruar Fjolla pranë bisedës ku shfaqet duke i sqaruar Fifit çfarë ndodhi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2019 - 23:39

Anila Mimani ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në ‘Soirée’ me Jonida Shehun në ‘Top Channel’ për të kujtuar muzikën e viteve 2000 dhe për të performuar disa nga këngët e saj më të njohura.

Postuar: 20/11/2019 - 22:53

Moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, prej kohësh përflitet se janë në nj

Postuar: 20/11/2019 - 20:40

E ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka tregu

Postuar: 20/11/2019 - 20:26

Këngëtarja Tayna ka zbuluar se lojtari i Realit të Madritit, Vinícius José Paixão de Oliveira Jún

Postuar: 20/11/2019 - 20:18

Ervin Gonxhi ka rrëfyer se pse është larguar nga grupi muzikor “Threedots”, teksa u p

Postuar: 20/11/2019 - 20:16

Të ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishin gazetarja e njohur e kronikës s

Postuar: 20/11/2019 - 19:29

Një ditë më parë grimieri i njohur shqiptar Mario i tregoi botës për herë të parë se ishte &lsquo