BREAKING NEWS

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi: Sot është një ditë shumë e vështirë për mua

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi:
x

Gossip

Tërësisht nudo, partrerja e Cristiano Ronaldos i vë “zjarrin” rrjetit me postimin e fundit (VIDEO)

Tërësisht nudo, partrerja e Cristiano Ronaldos i vë

Partnerja e CR7, Georgina Rodriguez, është tejet aktive në rrjetet sociale.Ajo publikon shpesh foto dhe video, ku nxjerr në pah fotmat e saj të përsosura trupore.


Së fundmi, bukuroshja është komentuar shumë gjatë në mediat rozë pasi ka publikuar në InstaStory një video ku shfaqet nudo.

Në këtë video, modelja shihet e shtrirë dhe ka mbuluar vetëm pjesën para me një çantë të markës së njohur “Gucci”.


Siç duket ajo është zgjedhur për t’i bërë reklamë firmës së njohur të çantave dhe ja ka dalë shumë mirë, pasi video është komentuar gjatë në mediat rozë.
Georgina, siç duket është zgjedhur për t’i bërë reklamë çantës së markës “Gucci-t” dhe ja ka dalë me sukses pasi kjo video është bërë mjaft virale në rrjet.

Kujtojmë se Georgina është me origjinë nga qyteti Jaca, në verilindje të Spanjës. Ajo kishte punuar në qytetin e saj të lindjes si kameriere para se të vendosej në një familje në Bristol të Anglisë, si kujdestare fëmijësh.

Ndërsa para se të njihej me Ronaldon ka punuar si shitëse në një dyqan të Guccit në Madrid. Sipas thashethemeve, Cristiano e kishte parë bukuroshen për herë të parë në zonën VIP të një evenimenti të Dolce & Gabbana në Madrid, edhe pse nuk dihet saktësisht se si ka nisur lidhja ndërmjet tyre.

Më të lexuarat