BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Tërhiqte gjithmonë vëmendjen në Kuvend me pamjen e saj, ish-deputetja shqiptare prezanton për herë të parë vajzën e saj dhe i la të gjithë pa fjalë (FOTO)

Tërhiqte gjithmonë vëmendjen në Kuvend me pamjen e saj,

Ish-deputetja shqiptare Duda Balje di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Ajo cilësohet si një ndër politikanet shqiptare më seksi të Kuvendit dhe merr vëmendje me veshjen e saj.

Sëfundmi ajo ka publikuar një foto pranë vajzës së saj ku duken si dy shoqe, simpatike dhe joshëse.

Duda Balje në këto zgjedhje nuk ka arritur të fitoi votat për deputete në Kuvendin e  Kosovës.

Tërhiqte gjithmonë vëmendjen në Kuvend me pamjen e saj,