Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Thanë që u ndanë, Arbana Osmani kapet mat me regjizorin Eduart Grishaj (FOTO)

Postuar: 12/06/2019 - 18:24

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj mendohet se janë në një lidhje dashurie prej një kohe jo shumë të gjatë.

Pasi kaluan pushimet bashkë, në përfundim të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, në media qarkulluan thashethemet se çifti ndoshta ishte ndarë.

Mirëpo, dyshja janë parë sot në qytetin e Tiranës bashkë, janë siguruar disa fotografi, në të cilat moderatorja dhe regjisori shihen duke ndarë rrugët.

Arbana kishte veshur një fustan të kuq, të shkurtër, ndërsa Eduarti kishte veshur një palë pantallona dhe një bluzë të bardhë.

Fotografitë janë realizuar nga Lajmi.Net dhe tregojnë se të dy vijojnë të frekuentohen e ndoshta janë më të lumtur se kurrë në këtë marrëdhënie.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/06/2019 - 14:30

Pak muaj më parë, këngëtares së njohur Fifi i morën adresën e Instagram. Në atë kohë ajo u detyrua të hapte një të re të cilën mbrëmjen e djeshme u përpoqën t’ia merrnin përsëri.

Postuar: 26/06/2019 - 10:42

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është komentuar gjithmonë për jetën e saj luksoze, udhë

Postuar: 26/06/2019 - 10:30

Ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama i ka shkruar një letër këngëtares shqiptare me famë bo

Postuar: 26/06/2019 - 10:19

Moderatorja Dajana Shabani ka shpërndarë një postim dedikuar të gjithë atyre që shpifin rreth jet

Postuar: 26/06/2019 - 09:12

Këngëtarja Eneda Tarifa është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Postuar: 26/06/2019 - 08:00

Këngëtari i njohur Robert Berisha ditën e djeshme ishte i ftuar në emisionin “Trokit”