BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Gossip

“Thashethemet”, Xhemi Shehu largohet nga Top Channel

“Thashethemet”, Xhemi Shehu largohet nga Top Channel

“Burime të brendshme dhe të sigurta thonë për Anabel.al se Xhemi Shehu është larguar nga Top Channel”, kështu shkruan Anabelqë shton se është munduar të kontaktojë Xhemin, por s`ka marrë përgjigje. 

Zërat thonë se kontrata është ndërprerë dhe Xhemi ka firmosuar dorëheqjen.

Ky lajm vjen pak kohë pas atij se e gjithë “Portokallia” do transferohet në një tjetër televizion, bashkë me regjisorin Altin Basha. Deri në një konfirmim nga palët, ende nuk mund të thuhet asgjë.

Më të lexuarat