BREAKING NEWS

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep përgjigjen e prerë gazetarit

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep
x

Gossip

Thellohet sherri/ Enca e injoroi publikisht, moderatorja e njohur i bën në mes të emisionit atë që nuk e priste

Thellohet sherri/ Enca e injoroi publikisht, moderatorja e njohur i bën

Vitin e kaluar Enca dhe Roza u përfshinë në një debat publik që bëri bujë në media. Moderatorja dhe këngëtarja duket se nuk e kanë lënë me kaq dhe vazhdojnë të mbajnë inat me njëra-tjetrën.

E ftuar së fundmi në “Shiko kush luan”, gjatë një loje Enca e vlerësoi Rozën me 1 pikë nga të gjithë personazhet që kishte në ekran.

Ndërsa tani ka ardhur edhe përgjigja e Rozës, teksa ka pasur të ftuar Edona Gashin, përfaqësuesen e “OnRecords” dhe teksa po flisnin për Rina Balajn.

Roza hodhi ‘kunjën’ se çfarë ka thënë Rina për këtë mbretëreshën e Instagramit në Arabinë Saudite, duke iu referuar Encës.

Më të lexuarat