BREAKING NEWS

‘Tetë shanset e mëdha që humbi ”, profesori dhe doktori i njohur i ‘çjerr’ maskën OBSH dhe lojës së pistë të tyre: Ku janë shkencëtarët e saj? Laboratorët e Wuhan janë të Organizatës Botërore të Shëndetësisë!

‘Tetë shanset e mëdha që humbi ”, profesori dhe
x

Gossip

Thellohet sherri/ Enca e injoroi publikisht, moderatorja e njohur i bën në mes të emisionit atë që nuk e priste

Thellohet sherri/ Enca e injoroi publikisht, moderatorja e njohur i bën

Vitin e kaluar Enca dhe Roza u përfshinë në një debat publik që bëri bujë në media. Moderatorja dhe këngëtarja duket se nuk e kanë lënë me kaq dhe vazhdojnë të mbajnë inat me njëra-tjetrën.

E ftuar së fundmi në “Shiko kush luan”, gjatë një loje Enca e vlerësoi Rozën me 1 pikë nga të gjithë personazhet që kishte në ekran.

Ndërsa tani ka ardhur edhe përgjigja e Rozës, teksa ka pasur të ftuar Edona Gashin, përfaqësuesen e “OnRecords” dhe teksa po flisnin për Rina Balajn.

Roza hodhi ‘kunjën’ se çfarë ka thënë Rina për këtë mbretëreshën e Instagramit në Arabinë Saudite, duke iu referuar Encës.