BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Gossip

“Them 'oh zot i madh ti nuk e njeh'”/ Fiori Dardha rrëfehet si asnjëherë më parë dhe bën deklaratën e fortë: Ajo shkel dhe mbi kufoma vetëm për të dalë 5 min në TV (VIDEO)

“Them 'oh zot i madh ti nuk e njeh'”/ Fiori Dardha

Moderatorja e njohur shqiptare ka dhënë një intervistë ku ka folur për jetën e saj private, planet dhe karrierën. Fiori Dardha është rrëfyer si asnjëherë më parë në “Natën me Aulonën”.

Në fund të programit, moderatorja dhe gazetarja e dashur për publikun shqiptar u ndal te personazhet e tjerë televiziv. Aulona e pyeti nëse ka ndodhur që për një koleg ose kolege të ketë pasur simpati nga ekrani por më pas ka rezultuar tërësisht e kundërta dhe Fiori nuk ka nguruar të përgjigjet.

“Më ndodh shpesh që lexoj në rrjete sociale ku i shkruhet një personazhi publik ‘Ti rrezaton mirësi, reflekton pozitivitet’. Them ‘oh zot i madh ti nuk e njeh. Ti nuk e di që ajo është e gatshme të shkelë edhe mbi kufoma për të dalë 5 minuta në televizor. Prandaj them që rrjetet sociale dhe ekrani janë një gënjeshtër e madhe. Pra ti u serviresh të tjerëve ashtu siç ti do, jo ashtu siç ti je”, është shprehur ajo.