BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Gossip

Theu karantinën, moderatorja Bieta Sulo publikon fotot dhe jep mesazhin e fortë: Rendja drejt plazhit nuk është guxim, por...

Theu karantinën, moderatorja Bieta Sulo publikon fotot dhe jep mesazhin e

Moderatorja Bieta Sulo ka udhëtuar së fundmi drejt bregdetit. Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto ku shihet duke ecur përgjatë bregut me vogëlushin Kroi.

Bieta shkruan se rendja drejt plazhin nuk është guxim, por nevojë për energji. Ajo shprehet se duhet ta shijojmë Shqipërinë me plazhe dhe dete, male dhe pyje.

Theu karantinën, moderatorja Bieta Sulo publikon fotot dhe jep mesazhin e

"Si mesdhetar, diellin dhe detin i kemi domosdoshmëri, ndaj rendja drejt plazheve nuk mund të quhet guxim, por nevojë për energji... shumë humbëm madje. Le të shijojmë Shqipërinë me plazhe e dete, male e pyje, fshatin dhe agroturizmin dhe padiskutim ushqimin fantastik", ka shkruar Bieta krahas fotove.

Theu karantinën, moderatorja Bieta Sulo publikon fotot dhe jep mesazhin e

Theu karantinën, moderatorja Bieta Sulo publikon fotot dhe jep mesazhin e