Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Thirrja e Eugent Bushpepës: Po përpiqet të vjedhë para në emrin tim, ju lutem na ndihmoni

Postuar: 16/05/2018 - 20:05

Eugent Bushpepa ka njoftuar se dikush po përpiqet të përfitoj para në Emrin e tij, duke kërkuar donacione.

Përmes një postimi në Facebook ai shkruan se dikush që pretendon se është ai, por bën thirrje për të dhuruar para në formë donacioni.

“Dikush, i cili pretendon se është Eugenti, po përpiqet të vjedhë lekë nga njerëzit. Nëse dikush ju kërkon para për çfarëdolloj donacioni, nuk është real. Ju lutem raportojeni dhe na ndihmoni!”, ka shkruar këngëtari.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2018 - 09:49

Ky mund të quhet pa frikë viti i Dua Lipës, këtë vit këngëtarja kosovare është dominuar dhe ka marrë çmime ndërkombëtare, së fundi ajo do të jetë këngëtarja që do të  hapë finalen e Champions League ne Kiev.

Postuar: 26/05/2018 - 09:00

Nuk ka shqiptar që nuk mbeti pa e komentuar pjesëmarrjen e këngëtares Era Istrefi, në himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit që do të mbahet në Rusi në muajt qershor e korrik

Postuar: 26/05/2018 - 07:35

Shitjet e stolive prej ari të verdhë janë rritur ndjeshëm në Shtetet e Bashkuara, dhe kjo sipas eksperteve është pjesërisht meritë e Meghan Markle.

Postuar: 25/05/2018 - 16:42

Ajo njihet për të pasmet e saj bombastike dhe nuk ngurron që ti vërë në dukje në çdo moment.

Postuar: 25/05/2018 - 14:33

Producenti i filmit në Hollywood, Harvey Weinstein, pritet t’i dorëzohet policisë në Nju Jork, pas akuzave për sjellje të pahijshme seksuale, raportojnë mediat amerikane.

Postuar: 25/05/2018 - 12:42

Chloe Meadows ka veshur një fustan martese të njëjtë me atë të dukeshës, Meghan Markle.

Postuar: 25/05/2018 - 11:39

Këngëtaraja e njohur Enca Haxhia ka befasuar me setin e fundit fotografik, duke na kujtuar disa nga pozat më pikante të yllit Kim Kardashian.