BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

“Thjesht bëhesh e bezdisshme me...”/ Arbana Osmani i përgjigjet 'flakë për flakë' ndjekësit që e kritikoi publikisht: Më pëlqen shumë, po shumë fare...

“Thjesht bëhesh e bezdisshme me...”/ Arbana Osmani i

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, tashmë është zyrtare që do prezantojë programin që do trasmetohet sëshpejti në ekranin e Top Channel. Prej kohësh publiku është bërë kurioz që të dijë se kush do të jenë personazhet e njohur të ekranit, që do të bëhen pjesë e reality show-t.

Arbana herë pas here ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale foto apo video të realizuara gjatë momenteve të punës për përgatitjen e “BB Vip”.

Teksa publiku me zor po pret që të shuajë gjithë kuriozitetin në lidhje me konkurrentët dhe të rejat që do sjellë ky format, ka edhe nga ata që bezdisen nga postimet e Arbanës në “Instagram” në lidhe me programin.

Një ditë më parë, moderatorja e njohur postoi një klip promovues ku ka shkruar se “Big Brother Vip” do të vijë në tetor. E pikërisht aty vihet re një koment i një ndjekësi që duket se është acaruar nga postimet e shumta që kanë të bëjnë me reality show-n.

“Thjesht bëhesh e bezdisshme me këto reklama pa lidhje, se do fillojë BB e kemi marrë vesh, u bë kohë, janë shumë acaruese këto reklama 10 sekonda”, i shkruan një ndjekës.

Komenti është lexuar nga Arbana, e cila me shumë sportivitet dhe qetësi ka vendosur që t’i kthejë përgjigje menjëherë.

“Është puna ime dhe më pëlqen shumë, po shumë fare”, i është përgjigjur moderatorja e dashur për publikun.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Më të lexuarat