BREAKING NEWS

Plasin akuzat e forta! Shpalli kandidaturën në primare, ndodh dorëheqja e papritur në PD

Plasin akuzat e forta! Shpalli kandidaturën në primare, ndodh
x
BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x

Gossip

“Thjeshtë shkëputu. Fike. Zhduku”/ Shfaqet gjithmonë e qeshur në ekran, por moderatorja e njohur shqiptare reagon në gjendje të rënduar: Kam qëndruar disa ditë pa ngrënë nga stresi dhe qaja gjithë natën

“Thjeshtë shkëputu. Fike. Zhduku”/ Shfaqet gjithmonë

Shfaqet gjithmonë e qeshur në ekran, por Roza Lati na ka treguar një anë tjetër të saj. Moderatorja ka shkuar me pushime në Maldive, ku si çdo person ka publikuar foto, por komentet kanë qenë të shumta. Kjo ka bërë që Roza të reagojë duke bërë një sqarim të gjatë.

Ajo ka treguar se muaji tetor dhe nëntor për të kanë qenë shumë të vështirë si nga ana fizike ashtu edhe psikologjikisht. Roza ka theksuar se prej ditësh nuk hante nga stresi dhe vetëm qante.

“Per te gjithe ata qe me shkruajne qe kam lindur per qejf, qe e kam ne terezi dhe bla bla bla… Tetori dhe Nentori kane qene dy muajt me te veshtire per mua psikollogjikisht dhe fizikisht. Ti nuk e ke iden sa rrija pa ngrene buke se me prehej oreksi nga stresi. Une qe e manovroj gjendjen e ankthit me meditimin te pemet… as pemet s’po me benin më derman per ankthin qe s’po me leshonte. Kam qare e qare… nje nate po e nje nate jo…. Por te gjitha keto nuk mund ti shprehesh ne Instagram. Se fundja secili ka hallet e veta. Por e rendesishme eshte qe… Puna aty eshte gjithmone. Stresi aty eshte gjithmone. Me cfare ka shkruar Zoti nuk lufton dot. Thjeshte shkeputu. Fike. Zhduku. Merr veten. Rimerr energji. Trupi jone, truri jone, jane tempulli qe ne nuk e nderrojme dot kurre. Dhe duhet te kujdesemi. Boll me inboxe idjote dhe xhelozie. Shkruaj nje “E Meriton o Roza” dhe jemi ne rregull. Ose nese s’ke koment te mire, mos shkruaj fare. Madje madje, jini të lirë të unfollow poqese ti vrava syte. Flm. Klm. Rsp”, ka shkruar Roza.

“Thjeshtë shkëputu. Fike. Zhduku”/ Shfaqet gjithmonë