BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

“Thuaji të dua”/ Dy fjalët e Biordit vënë me ‘shpatulla pas murit’ Kiarën: Nesër ke shansin të më surprizosh (VIDEO)

“Thuaji të dua”/ Dy fjalët e Biordit vënë me

Bjordi Mezini e ka thënë hapur se nuk beson aspak te dashuria mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos. Madje mëngjesin e sotëm, ai i tha këngëtarit të njohur se nuk e bind aspak moderatorja.

Ndërkohë gjatë mbrëmjes, teksa ndodheshin jashtë në oborr, regjisori i tha Kiarës që t’i thoshte Luizit ‘thuaj të dua’.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Edhe kjo që thotë ‘le të rrjedhë’

Kiara: Ça mund ti them këtij njeriu

Bjordi: Të dua

Luizi: Ja

Bjordi: Shikoje në sy dhe thuaj të dua

Luizi: Jepi fund i thashë gjithë kësaj historie.

Kiara: Do ju surprizoj në një ditë tjetër

Bjordi: Nesër është dita e surprizave mendoje. Po deshe me surprizuar nesër ke shansin.

 

Më të lexuarat