Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Thuhet se Stresi i ka dhënë fund historisë së dashurisë, ky detaj i Kejsit sapo na bëri lëmsh të gjithëve

Postuar: 20/07/2019 - 12:29

Prej disa ditësh mediat rozë ziejnë nga lajmi i ndarjes së Stresit dhe Kejsit. Pas daljes së reperit nga burgu thuhet se dyshja i ka dhënë fund historisë së tyre të dashurisë dhe nga dita në ditë zbulohen fakte të reja.

Ata kanë fshirë nga rrjetet sociale fotot e tyre, madje nuk ndiqen as në Instagram. Pak ditë më parë Stresi publikoi në Instagram një video ku shfaqej i rrethuar nga vajza dhe herë pas here ata postojnë statuse me kunja për njëri-tjetrin. Por fotoja e fundit që ka publikuar Kejsi pak minuta më parë në Instagram sapo na bëri lëmsh të gjithëve.

Kejsi ka hedhur një story ku shfaqet mjaft simpatike dhe në sy bie varsja që ajo mban në qafë.

Bukuroshja mban të varur një varse floriri me inicjalin “A” që lidhet me emrine e vërtetë të Stresit, Arkimed. Nuk dihet nëse Kejsi ka dikë tjetër të rëndësishëm në jetë e saj me këtë inicial, apo e mban për Stresin dhe ata vazhdojnë historinë e tyre të dashurisë! Megjithatë me siguri në ditët në vijim dyshja do të zbulojë detaje të reja.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke u solidarizuar me dhimbjen dhe me familjet e prekura nga tërmeti tragjik në Durrës, që u mori jetën 51 njerëzve.

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt

Postuar: 07/12/2019 - 22:29

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë.&ld